Vážení rodiče, přátelé školy,

začíná nám i našim dětem nový školní rok a našim posláním je udělat ho příjemnější nejen pro děti, ale také pro vás rodiče. Proto náš spolek každoročně pořádá několik zábavných akcí, kde se navzájem potkáváme i s našimi učiteli. Snažíme se vždy utržit nějakou korunu což se nám díky velké návštěvnosti daří. Zároveň nám také finančně pomáhají štědří sponzoři a vaše členské příspěvky. Díky těmto finančním prostředkům pak přispíváme na činnosti našich dětí a nakupujeme i drobné vybavení.

Dovolte mi zopakovat a oznámit pár důležitých organizačních bodů pro letošní školní rok:

Noví členové

Vy, kteří se chcete stát naší součástí, vyplňte přihlášku a předejte ji třídnímu učiteli. Najdete ji na webových stránkách www.zskopecek.cz v sekci SRPŠ a dokumenty naleznete !! Přihláška ke členství spolku SRPŠ

Jak a kdy platit členské příspěvky

Na první členské schůzi byly navrhnuty a na následné schůzi výboru odsouhlaseny tyto členské příspěvky: v minimální výši 200 Kč / pololetně za první dítě člena spolku a 100 Kč / pololetně za každé další dítě v ZŠ nebo MŠ. Poplatky uhraďte bankovním převodem každé pololetí.

Splatnost příspěvku: do 31.10. a do 28.2.

Pokyny k platbě: č.ú.: 2001182394/2010,VS: 11, zpráva příjemci: příjmení rodiče (daný var. symbol a jméno rodiče ve zprávě je nutné uvést z důvodu správné identifikace platby)

Jak s námi komunikovat a jak se vše o nás a aktivitách dozvědět

• Emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  - pokud se vám změnil email, napište nám, ať jste v obraze
    • přes facebook https://www.facebook.com/srpskopecek
    • přes webové stránky http://www.zskopecek.cz/srps
    • osobně
    • na členské schůzi, na kterou zveme všechny členy 1x ročně (1/2 ledna)

Všechny naše plánované akce také zveřejňujeme také v kalendáři www.centrumkopecka.cz/kalendar nebo na stránkách školy.

Plánované akce na I. pololetí

• 31.10.2019 – Strašidelná škola
    • 26.11.2019 – Rozsvícení vánočního stromu
    • 18.1.2020 – 3. Školní ples v Lošově

Jak se do dění SRPŠ a na akcích zapojit

• Organizace jednotlivých akcí je dosti náročná, a proto bychom rádi přivítaly dalších 5 až 10 aktivních rodičů, kteří by nám na akcích vypomohli. Napište nám na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
    • Před každou pořádanou akcí oslovujeme rodiče prostřednictvím našich žáků (informace v deníčcích a také na vašich emailech) o dary do tomboly, napečení nebo navaření něčeho dobrého, ale také o aktivní pomoc přímo na akci s prodejem občerstvení, pomoci na tombole atd.

Ohlédnutí za školním rokem 2018/2019

V minulém školním roce jsme ve spolupráci se školou pro vás a vaše děti uspořádali tyto akce:
•    Strašidelná škola 31. 10. 2018
•    Rozsvícení vánočního stromečku 28. 11. 2018
•    2. školní ples 19. 1. 2019
•    Školní karneval 17. 2. 2019
•    Rodinné hodové odpoledne s Letním kinem Králíček Petr 1. 6. 2019
•    Slavnostní ukončení školního roku 25. 6. 2019

Z vydělaných peněz na akcích, peněz od sponzorů a z příspěvků rodičů jsme finančně přispěly na:
•    školu v přírodě
•    mimořádné školní výlety v době plánovaného výpadku proudu
•    školní a školkovské výlety každé třídy