Uzavření mateřských škol

na základě usnesení krizového štábu SMOl Vám sdělujeme, že s účinností od 17. 3. 2020 se uzavírají MŠ pro děti.
Obědy jsou od úterý 17. 3. 2020 všem dětem automaticky odhlášeny.

Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření mateřské školy Vám na základě žádosti pošleme elektronicky na mail. Požadavek pošlete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s uvedením jména a příjmení dítěte/žáka a třídy. Do zaslaného formuláře je nutné ke jménu dítěte dopsat rodné číslo. Formulář nebude potvrzován v papírové podobě v kanceláři školy.
Informace k ošetřovnému naleznete na stránkách MPSV zde

Mateřská škola Olomouc, Dvorského 33
Olomouc - Svatý Kopeček

Mateřská škola se nachází v přízemí budovy základní školy. V mateřské škole se nachází šatna, třída, herna, sociální zařízení a chodba, včetně sociálního zařízení pro personál a též šatna pro personál. Pro děti je k dispozici tělocvična základní školy, školní jídelna, dopravní hřiště a zahrada s pískovištěm a herními prvky. Třída této mateřské školy je homogenní pro předškoláky, funguje jako příprava k základnímu vzdělávání s celkovou kapacitou 16 dětí pod vedením 2 učitelek.

Provozní doba: 6.30 - 16.15 hod.

Pedagogický sbor: Lenka Bergmanová, Andrea Ratajová

Paní učitelka Andrea Ratajová byla oceněna jako Učitel roku 2019.