Nejnovější...

Dary podzimní přírody (21. - 25. 10 2019)

Tematický celek: Cestička do přírody

Tematická část: Dary podzimní přírody

Doba plnění: 21. – 25. 10. 2019

Charakteristika:
V tomto týdnu se zaměříme na krásu a dary podzimní přírody, na změny počasí a hlavní znaky podzimního období. Na vycházkách budeme pozorovat podzimní přírodu a sbírat přírodniny v okolí MŠ i v blízkém lese. Tyto přírodniny využijeme při výtvarných tvořivých činnostech a výtvory si vyzdobíme školku. Kromě tvoření budeme zpívat a tancovat, ale také cvičit a poslouchat čtené příběhy.
Součástí tohoto týdne bude akce s rodiči nazvaná Dýňobraní, tedy soutěž o nejhezčí vydlabanou dýni.

Strašidýlkový den

Ve čtvrtek 31.10.2019 proběhne v dopoledním programu obou tříd "strašidýlkový den".

Děti si ve strašidelných kostýmech zasoutěží i zatančí. Nejkrásnější kostým bude oceněn.

V rámci tohoto dopoledne vyhodnotíme také sběr kaštanů a soutěž o nejkrásnější dýni.

Javoříčské jeskyně

JAVOŘÍČSKÉ JESKYNĚ

V ÚTERÝ 29.10. POJEDOU PŘIHLÁŠENÉ DĚTI NA VÝLET DO JAVOŘÍČSKÝCH JESKYNÍ.

SRAZ V MŠ KOVAŘOVICOVA BUDE JIŽ V 7.30 HOD. PŘIVEĎTE SVÉ DĚTI VČAS.

NÁVRAT BUDE MEZI 11.30 – 12.30 HOD. DĚTI, KTERÉ BUDOU ODCHÁZET PO OBĚDĚ DOMŮ, VYZVEDNĚTE NEJDŘÍVE VE 13 HOD.

S SEBOU: BATŮŽEK, PLÁŠTĚNKU, PITÍ, VHODNÉ OBLEČENÍ A OBUV, KAPESNÍČKY, SVAČINKA BUDE ŠKOLKOVÁ!!!

VSTUPNÉ BUDE HRAZENO ZE ZAPLACENÝCH ZÁLOH

SOVIČKY - ÚKOL

Prosíme, aby si děti přinesly v pondělí 21.10.2019 cca 10 ks vylisovaných listů různých tvarů i barev.