Mateřská škola Olomouc, Kovařovicova 11

Zápis do mateřských škol

Rozhodnutí o přijetí do MŠ Kovařovicova 11, Olomouc - Svatý Kopeček
Rozhodnutí o přijetí do MŠ Gagarinova 17, Olomouc - Droždín

Mateřská škola se nachází v krásném, klidném prostředí, v blízkosti lesa. Má velkou zahradu a je vzdálená od hlavní komunikace. Přízemní prostorná budova je dvoutřídní, heterogenní, s kapacitou 56 dětí (28 dětí v jedné třídě). Celodenní provoz zajišťují čtyři učitelky a dva správní zaměstnanci. Každá třída má samostatnou šatnu, třídu, hernu i sociální zařízení. Společné jsou chodby, přípravna stravy a provozní místnosti. Mateřská škola má prostornou zahradu s velkým množstvím herních prvků.

Provozní doba: 6.30 - 17.00 hod.

Pedagogický sbor: Michela Vinterová, Bc. Hana Štěpánková, Ludmila Štěpánová, Bc. Ivana Šedá
Správní zaměstnanci: Zdeňka Zendulková, Eva Stehlíková